Kontakt

Úvodní konzultaci poskytujeme zdarma

Adresa

V Zeleném údolí
Praha 4 – Kunratice

Telefon

+420 736 193 507  

Email

Napište nám

Servis PC

Rozbil se vám počítač? Potřebujete z něj zachránit drahocenné fotky nebo pracovní soubory? Nebo si jen nevíte rady kam zrovna kliknout? Samozřejmě zavolejte. Domluvíme se na nejbližším volném termínu návštěvy a my se podíváme co bude třeba, aby vše zase fungovalo tak jak má.

Webové stránky

Zakládáte novou živnost a nevíte si rady jak se dostat mezi nové potencionální zákazníky? Po konzultaci s vámi, navrhneme celkové řešení vaší propagace od internetových stránek, e-shopu,  reklamy na google a facebooku až po vizitky nebo samolepky na auto. Můžete být řemeslník, hudebník, prodejce vlastnoručně vyrobených věcí a vlastně kdokoliv kdo potřebuje být vidět na internetu.

První konzultace a nacenění zdarma!

Pokrytí Wi-Fi

Máte doma problém s Wi-Fi signálem? Navrhneme vám optimální řešení pro pokrytí míst v bytě ve kterých máte dosud problém s Wi-Fi signálem. Zároveň můžeme zařídít venkovní Wi-Fi třeba na zahradu nebo navrhnout řešení pokrytí již v počátku novostavby.

První konzultace a nacenění zdarma!

Kamerový systém

Máte rádi svůj majetek v bezpečí? Rádi pro vás navrhneme kamerové řešení s jednoduchou obsluhou. Kamera může byt klidně jen jedna před vchodovými dveřmi, garáží, na chalupě nebo pokryjeme celý váš pozemek kamerovým systémem.

První konzultace a nacenění zdarma!

Servis tiskáren

Tiskárna netiskne nebo tiskne špatně? Potřebujete novou tiskárnu a nevíte si rady s výběrem a nastavením? Jsme tu pro vás. Rozbitou tiskárnu diagnostikujeme a následně opravíme. Novou tiskárnu pomůžeme vybrat a u vás doma nastavit tak aby fungovala pro všechny.

PC na míru

Potřebujete nabušený herní nebo kvalitní pracovní počítač? Podle vašich potřeb vám navrhneme váš počítač na míru. Další možnost je výběr sériového počítače pokud si nevíte rady s výběrem. Nový počítač vám předáme nainstalovaný a připravený k použití.

První konzultace zdarma!

Infrastruktura datových kabelů

Potřebujete propojit místnosti datovými kabely nebo řešit tuto infrastrukturu již na začátku stavby? Nabízíme návrh kompletního řešení.

První konzultace zdarma!

Domácí úložiště

Chcete sdílet fotky, filmy nebo cokoliv dalšího se svojí rodinou nebo potřebujete někam uložit svou práci a mít k ní přístup odkudkoliv? Není nic jednoduššího než si pořídit NAS úložiště. Zařízení vám pomůžeme vybrat tak aby odpovídalo vaším potřebám, poté vše zapojíme a nastavíme tak aby vše bylo co nejpohodlnější.

 První konzultace a nacenění zdarma!